Глави МЗС Німеччини та Франції через тиждень відвідають Україну

Фото з сайта ukrinform.ua

Міністри закордонних справ Франції та Німеччини – Жан Ів Ле Дріан і Анналена Бербок – знову відвідають Україну з візитом 7 і 8 лютого. Вони спробують домогтися зниження напруженості навколо України в межах Нормандського формату.

Про це повідомляє UA з посиланням на Twitter Ле Дріана.

“Я сьогодні запевнив (міністра закордонних справ України, – ред.) Дмитра Кулебу в нашій цілковитій підтримці і солідарності з Україною. Наша мобілізація триває, зокрема в Нормандському форматі, для деескалації напруженості. Я буду перебувати з візитом в Україні 7 і 8 лютого з Анналеною Бербок”, – зазначив він.

Як повідомлялося раніше, 17 січня під час візиту до Києва очільниця МЗС Німеччини Анналена Бербок заявила, що незабаром вони разом із Ле Дріаном відвідають східні області України.

“Ми вдвох незабаром знову відвідаємо Україну, поїдемо до контактної лінії на Донбасі, оскільки останніми тижнями я отримала інформацію про те, наскільки там страждає цивільне населення: жінки, діти, молодь, літні люди. Ми втратили їх з поля зору. Ми маємо говорити про безпеку і мир у цьому регіоні”, – сказала вона.

Нагадаємо, 27 січня, у Бундестазі під час дебатів щодо ситуації довкола України очільниця МЗС Німеччини Анналена Бербок попередила Росію про можливі санкції проти газопроводу “Північний потік-2”.

Також читайте: Німеччина надасть Україні 5 тисяч військових касок

Прямий ефір