Герої сучасності — ті, хто керує нашою ППО: думки мешканців про захист Києва (ВІДЕО)

Скриншот: uatv.ua

Українська протиповітряна оборона (ППО) показує виняткові результати: на сьогодні вона збиває 93% російських ракет та безпілотних літальних апаратів. На початку повномасштабного вторгнення вдавалося ліквідувати набагато менше повітряних цілей. Не лише експерти, але й звичайні кияни високо оцінюють роботу ППО, повідомляє FREEДОМ.

Після двох масованих атак на столицю, які Росія здійснила протягом кількох годин, кореспонденти спитали мешканців Києва про те, як вони оцінюють захист столиці. Отримали такі відповіді:

  • “Дуже гарна робота. Ми віримо у них. І не так страшно. Десь, звичайно, падають уламки, завдають шкоди, але не настільки великої, як було на початку”.
  • “Робота ППО — відмінна. Звичайно, звуки вибухів лякають, але ми вже трохи звикли жити із цим страхом. Звичайно, сильні вибухи повертають нас туди, у перші дні війни, і дають почуття повного страху, який тебе захоплює, і ти ним не керуєш. Але за рік ми навчилися потроху себе переробляти й сподіватися на краще. Тому все пережили нормально”.
  • “Наразі набагато безпечніше стало: коли вони на 99% відпрацьовують. Це добрий показник. Я дуже задоволений”.
  • Так, дуже класно працюють. Немає влучень. Це класно. Коли ти відчуваєш, що в нас сучасна ППО, обладнання та професіоналізм наших захисників, то добре, спокійніше”.
  • “Безмежно пишаємось тим, що вони дають нам можливість жити. І тим більше тим, як майстерно вони це роблять. Якщо брати героїв сучасності, це ті, хто керує нашою ППО”;
  • “ППО — молодці! Це найкращі люди! А росіяни? Самі знаєте, ми скоро їх переможемо”.

Нагадаємо, українська протиповітряна оборона успішно відбила атаку російських військ, які у понеділок, 29 травня, вдень випустили по Києву 11 крилатих і балістичних ракет: “Іскандер-К” і “Іскандер-М”. Уламки шести ракет упали в трьох районах столиці. Цю атаку на Київ Росія розпочала через 6 годин після першої, яку також було успішно відбито.

Прямий ефір