Уламки шести ракет упали в трьох районах: наслідки другої за добу повітряної атаки на Київ (ВІДЕО)

Скріншот: uatv.ua

Сьогодні, 29 травня, вдень окупанти РФ обстріляли Київ. Це вже 16 атака з початку травня. Уламки шести ракет впали у трьох районах столиці. У місті утворилися великі затори. Подробиці розповів кореспондент FREEДОМ Єгор Бабак.

Жителі міста чули кілька сильних вибухів. Уламки шести ракет впали у трьох районах столиці. Один із уламків упав на жваву дорогу на перехрестя прямо у Подільському районі Києва.

За інформацією Київської міської військової адміністрації, одна людина отримала поранення, її відвезли до лікарні. Вибухом також зашкодило машину, яка стояла неподалік. Уламок ракети також пошкодив і дорожню інфраструктуру: асфальт, знаки та світлофор.

“Небезпечну частину ракети вже забрали з дороги. Нині тут працюють комунальні служби. Рух був обмежений, не ходили так само і тролейбуси, адже було обірвано лінію електропередачі, і в місті утворилися величезні затори”, — повідомив журналіст.

Нагадаємо, масштабна повітряна тривога лунала сьогодні уночі, 29 травня, на усій території України. Росія атакувала ракетами та безпілотними літальними апаратами. Повідомлялося про роботу протиповітряної оборони в Києві та області, а також у низці інших регіонів України.

Прямий ефір