Гаазький трибунал щодо вторгнення РФ до України не дасть миттєвого результату – політолог Антонюк

Дом

Міжнародний суд у Гаазі щодо вторгнення РФ до України не дасть швидкого результату і не змусить російські війська залишити українську територію зараз, цей процес триватиме певний час. Про це заявив політичний консультант Олександр Антонюк в ефірі телеканалу UA “Говорить Україна. 12 день”.

“Ми в окупаційній війні. Для нас це Велика Вітчизняна війна. Ми відстоюємо нашу територіальну цілісність і наш суверенітет. Якщо ми говоримо сьогодні про судовий процес, то давайте розуміти реальність. Якщо ми будемо потихеньку їхні збройні сили перемелювати і з’їдати, то, вочевидь, поки що цей процес нічим не закінчиться. Гаазький трибунал – це на кілька років насправді. І на лаві підсудних буде не тільки Путін, якщо він до того часу ще буде живий, звісно. Це і депутати держдуми РФ, пропагандисти російських федеральних каналів, радіостанцій та інших ЗМІ. Багато людей там буде, зокрема військовослужбовці. Тому розраховувати на те, що зараз буде рішення і Росія звідси піде, – це неправильно. Тому набираймося терпіння”, – заявив Антонюк.

Прокуратура Гааги розпочала збір доказів воєнних злочинів РФ на території України, заявив минулого тижня головний прокурор Міжнародного кримінального суду Карім Хан. За його словами, розслідування розпочато після звернення 39 країн.

Нагадаємо, UA збирає офіційні повідомлення українських та зарубіжних політиків щодо ситуації в Україні 8 березня.

Зеленський: Будемо наполягати на перемовинах з РФ, доки не знайдемо спосіб прийти до миру

Кулеба – про зустріч з очільником МЗС РФ в Анталії: Спочатку я йому скажу – пане Лавров, я ввадаю, що цю зустріч проводжу зі співорганізатором агресії проти України

Читайте також: LIVE: Ситуація в Києві та на передовій. Введення російських військ в регіони України

Прямий ефір