Фінляндія проконтролює, щоб зброя зі США для України не опинилася в Ірані

Антті Хяккянен. Фото: uatv.ua

Сполучені Штати не повинні відправляти в Іран зброю, призначену для України. Таку думку сьогодні, 28 березня, висловив глава Міноборони Фінляндії Антті Хяккянен в інтерв’ю Euronews, інформує FREEДOM.

За словами глави оборонного відомства Фінляндії, його країна перевірятиме, чи досягла потрібного пункту призначення зброя, оплачена Європою для української армії. Міністр зазначив, що європейські союзники стурбовані виснаженням військових ресурсів США через війну з Іраном, а також повідомленнями в ЗМІ про те, що ресурси Америки можуть перенаправити.

“Фінляндія перевірить, чи дотримуються США контрактів, підписаних з європейськими країнами-членами НАТО, які закупили зброю для України у американських військових підрядників. Те, що обіцяно Україні, має дійти до України. Ми постійно стежимо, як витрачаються кошти, і віримо, що механізм працює. Звичайно, якщо виникнуть проблеми, нам доведеться все перевірити”, — заявив Антті Хяккянен.

Читайте також: Коли і як може закінчитися конфлікт на Близькому Сході — огляд думок (ВІДЕО)

Раніше президент України Володимир Зеленський під час zoom-конференції з журналістами заявив, що США не повідомляли про перенаправлення зброї, призначеної для України, на Близький Схід.

Прямий ефір