Фільм “Носоріг” Олега Сенцова переміг на Стокгольмському міжнародному кінофестивалі (ФОТО)

Фото Держкіно

Стокгольмський міжнародний кінофестиваль оголосив переможців. Найкращим фільмом стала кримінальна драма “Носоріг” Олега Сенцова.

Про це пише UA із посиланням на Держкіно.

Стрічка отримала головний приз фестивалю – “Бронзового коня”, а в номінації “Найкращий актор” переміг виконавець головної ролі Сергій Філімонов.

Разом із українською стрічкою за перемогу в конкурсі цьогоріч змагалися ще 15 фільмів. Це вже друга нагорода для Сергія Філімонова – раніше він став найкращим актором на Міжнародному кінофестивалі у Батумі.

“Носоріг” є другою повнометражною роботою українського режисера Олега Сенцова. Світова прем’єра стрічки відбулася на 78-му Венеційському кінофестивалі в офіційній конкурсній програмі “Горизонти”, українська – цієї осені на Київському тижні критики.

Історія фільму заснована на реальних подіях 90-х в Україні. Головний герой на прізвисько Носоріг потрапляє до кримінального світу і починає свій кривавий шлях, який приведе його зовсім не туди, куди він очікував.

Зйомки “Носорога” відбувалися в Кривому Розі, Львові та Києві й завершилися у грудні 2020 року. Фільм створений у копродукції України, Польщі та Німеччини

У широкий український кінопрокат “Носоріг” вийде 24 лютого 2022 року.

Раніше фільм “Цей дощ ніколи не скінчиться” отримав нагороду на кінофестивалі в Ірландії.

Читайте також: Кінопроєкт Алієва “Орталан” отримав нагороду Avanpost Pitch Packaging Award (ФОТО)

Прямий ефір