Фільм “Цей дощ ніколи не скінчиться” отримав нагороду на кінофестивалі в Ірландії

Фото Держкіно

Повнометражна стрічка Аліни Горлової “Цей дощ ніколи не скінчиться” здобула нагороду за найкращий документальний фільм Award for Cinematic Documentary/Gradam Na Féile Do Scannáin Faisnéise на 66-му Міжнародному кінофестивалі в місті Корк, що в Ірландії.

Про це пише UA із посиланням на сайт Держкіно.

Cork International Film Festival – це найстаріший і найбільший кінофестиваль Ірландії, він демонструє кращі нові міжнародні та ірландські повнометражні, документальні та короткометражні фільми в кінотеатрах та онлайн. Три програми короткометражних фільмів Cork International Film Festival мають кваліфікацію Американської кіноакадемії.

“Цей дощ ніколи не скінчиться” – потужна й візуально вражаюча подорож 20-річного Андрія Сулеймана та його родини у нескінченному циклі “війна-мир”. Головний герой стрічки, який разом з батьком переїхав із Сирії, зіштовхується з черговим військовим конфліктом уже в Україні, де він стає волонтером Червоного Хреста. Після смерті батька Андрій вирішує поховати його тіло в Сирії”, – йдеться в повідомленні.

Стрічка є копродукцією України, Латвії, Німеччини й Катару. Фільм отримав перемогу в конкурсі дебютів First Appearance найбільшого фестивалю документального кіно IDFA в Амстердамі й став переможцем Festival dei Popoli у Флоренції, виборов головну нагороду – “Золоту лілію” за найкращий фільм на кінофестивалі goEast у Вісбадені (Німеччина), а нещодавно був поданий до списків творів на здобуття головної культурної нагороди України у 2022 році – Національної премії України імені Тараса Шевченка, номінанти якої будуть оголошені наприкінці 2021 року.

Вихід стрічки в український кінопрокат запланований на весну 2022 року.

Раніше у Києві презентували документальний серіал про Незалежність України.

Читайте також: Кінопроєкт Алієва “Орталан” отримав нагороду Avanpost Pitch Packaging Award (ФОТО)

Прямий ефір