Сьогодні о 17:49
Сили безпілотних систем знищили мобільні установки БпЛА армії РФ, два ЗРК “Тор” і САУ “Гвоздика”. Про це сьогодні, 28 березня, повідомив командувач Сил безпілотних систем (СБС) Збройних сил України (ЗСУ) Роберт “Мадяр” Бровді, інформує FREEДOM.
Серед цілей :
- пускові мобільні установки виявлено та знищено вночі 28 березня на території ДАП “Донецьк”;
- ЗРК “Тор-М2” — 29-й засіб російської системи ППО протягом березня знищили пілоти СБС на ТОТ Луганської обл.;
- ЗРК “Тор-М1” — 30-й засіб російської системи ППО протягом березня вполювали та уразили на ТОТ Запорізької обл.;
- склад РЕБ та БЧ, майстерня РЕБ знищені в н.п. Луганське, ТОТ Донецької області;
- склад МТЗ — в н.с Благовіщенка на ТОТ Херсонської області;
- склад ПММ — в н.п. Айдар, на ТОТ Луганської області;
- склад МТЗ та БП — в н.п. Мангуш на ТОТ Донецької області;
- вежі та комунікаційні вузли — в н.п. Мангуш на ТОТ Донецької області;
- САУ “Гвоздика” — на ТОТ Луганської області.
Читайте також: Удар по стратегічному об’єкту: ЗСУ атакували Ярославський НПЗ у РФ
Як повідомлялося, Україна планує кількісно збільшити виробництво ракет “Фламінго”, оскільки вони вже продемонстрували високу ефективність.
Завантажуй додаток FREEДОМ в Google Play та App Store
Не пропусти наші відео на YouTube-каналі FREEДОМ
Якщо заблоковано доступ до сайту та соцмереж FREEДОМ — алгоритм дій














