Джонсон йде у відставку з посади прем’єр-міністра Великої Британії та лідера Консервативної партії

Чинний прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон офіційно оголосив про відставку з посади глави уряду та лідера Консервативної партії. Про це він повідомив під час брифінгу у четвер, 7 липня.

Джонсон уточнив, що виконуватиме свої обов’язки до обрання нового прем’єр-міністра, що, як очікується, може тривати до осені. Він також пообіцяв, що британський уряд підтримуватиме Україну і після його відставки.

“Я знаю, що ми у Британії продовжимо підтримувати вашу боротьбу за свободу стільки, скільки це потрібно”, – сказав британський прем’єр.

Нагадаємо, вранці 7 липня низка британських ЗМІ повідомили, що Борис Джонсон сьогодні зробить заяву про відставку з посади лідера Консервативної партії, але може залишитися прем’єром до осені. За останні дві доби у відставку подали близько 50 урядовців його уряду. Більше того, його однопартійці вимагали, щоб Джонсон також залишив прем’єрську посаду.

Читайте також: Кандидат історичних наук Єгор Брайлян в ефірі марафону “FreeДОМ” на телеканалі UA розповів про серйозну політичну кризу у Великій Британії, яка позначилася на долі прем’єр-міністра Бориса Джонсона

Прямий ефір