ДП “МПІУ” подало до YouTube скарги щодо незаконного використання контенту каналів українського іномовлення проросійськими пропагандистськими ресурсами

Аналітики державного підприємства “Мультимедійна платформа іномовлення України” та народний депутат України Ярослав Юрчишин виявили факти неправомірного використання контенту каналів FREEДОМ та “Дім” на YouTube-каналі проросійської пропагандистки Діани Панченко. ДП “МПІУ” подало скарги до офісу YouTube щодо порушення авторських прав та неправомірного використання контенту.

Прокремлівська пропагандистка Діана Панченко, якій СБУ оголосила підозру за виготовлення та поширення матеріалів, у яких містяться виправдання збройної агресії РФ проти України,  відома своєю відвертою антиукраїнською позицією, запереченням фактів геноциду українців з боку росіян та розпалюванням ненависті до українців.

У програмах Діани Панченко, зокрема, були використані перемонтовані фрагменти відео матеріалів ДП “МПІУ” з виступами президента України Володимира Зеленського, міністра оборони України Олексія Рєзнікова, заступниці міністра оборони України Ганни Маляр, лідера партії “Європейська солідарність” Петра Порошенка, кадри репортажів із заходів до Дня народження Степана Бандери в Києві та інші.

Відео каналів ДП “МПІУ” було використане з монтажним втручанням, що ускладнює його відстеження автоматичною системою YouTube Content ID. Про частину такого відео ДП “МПІУ” повідомив народний депутат України Ярослав Юрчишин у своєму депутатському запиті.

ДП “МПІУ” розраховує на оперативну реакцію відеохостингу YouTube на наші страйки щодо YouTube-каналу “Панченко”. У разі, якщо Діана Панченко оскаржуватиме наше подання, ДП “МПІУ” готове до захисту своїх прав у суді.

Прямий ефір