Дорога України до НАТО подолала точки повернення, — Подоляк

Михайло Подоляк. Скріншот: uatv.ua

Засідання Ради Україна — НАТО покликане показати ту дорогу, яку Україні потрібно пройти з урахуванням необхідних реформ, з урахуванням синхронізації систем управління в армії. Про це сьогодні, 29 листопада, в ефірі телеканалу FREEДОМ заявив радник глави Офісу президента України Михайло Подоляк.

За його словами, на засіданні Ради Україна — НАТО, яке відбулося сьогодні, йшлося про те, що необхідно дійти до оперативної синхронізації операційної діяльності української армії та армій країн НАТО.

“Ми з вами бачимо абсолютно чітку, конкретну заяву генерального секретаря НАТО, який постійно наголошує на своїй публічній позиції та на позиції керівництва блоку військового альянсу щодо того, що Україні необхідно продовжувати допомагати, Україні необхідно надати всі інструменти та можливості”, — зазначив Подоляк.

Він вважає, що на сьогодні позитивні сигнали про вступ України до НАТО дуже важливі з погляду психоемоційного стану, в якому перебуває й Україна, і країни-партнери.

“З точки зору вступу України до НАТО в майбутньому, з точки зору допомоги НАТО зараз, і з точки зору синхронізації тих стандартів управління і тих видів зброї, які ми застосовуємо, говорить про те, що ця дорога вже подолала точки повернення”, — резюмував радник глави Офісу президента України.

Читайте також: Інтеграція в НАТО — повним ходом: Україна буде в Альянсі (ВІДЕО)

Нагадаємо, експерт із міжнародних відносин, народний депутат України VI скликання Євген Добряк упевнений, що НАТО прийматиме Україну повністю за кордонами 1991 року.

Прямий ефір