“Дією” користуються понад 10 млн українців, – Мінцифри

Фото з сайта diia.gov.ua

Майже за два роки після запуску застосунком “Дія” користуються понад 10 млн громадян України.  

Про це повідомив UA віцепрем’єр-міністр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

“З такою швидкістю не розвивався жоден державний продукт в історії України, напевно, і приватний бізнес не зростав із такою швидкістю”, – наголосив міністр.

Він додав, що разом із цифровізацією Мінцифри паралельно розв’язує інфраструктурні проблеми. Наприклад, аудит трансформації всіх державних реєстрів та баз даних, якими ніхто ніколи не займався. Більшість розвинених країн світу робили це ще в 90-х роках.

“Це велике завдання, яке ми розв’язуємо зараз по ходу і паралельно запускаємо продукти, які викликають інтерес не лише в українців, але й у світі: перші електронні паспорти у світі, які ми ухвалили на рівні закону, найшвидша реєстрація бізнесу у світі, дуже зручна оплата податків, пакет послуг “єМалятко”… Велика кількість різних послуг”, – розповів Федоров.

Таким чином, в якомусь напрямі Мінцифри запускає інноваційні послуги, а десь  наздоганяє інфраструктурні речі, які в інших країнах уже існують 30 років.

Повна версія інтерв’ю: Майбутнє – за технологіями, сьогодення – за “Дією”: інтерв’ю з очільником Мінцифри Михайлом Федоровим

Нагадаємо, у київських центрах вакцинації від COVID-19 відкрилися пункти підтримки “Дії”.

Читайте також: “Дія” не збирає особисті дані українців, – Федоров

Прямий ефір