“День починається в Бахмуті майже як у В’єтнамі”: про бої з росіянами розповів український захисник (ВІДЕО)

Скриншот: uatv.ua

Під час інтерв’ю з кулеметником Національної гвардії України з позивним “Боксер” ворожі обстріли не припинялися. На околицях міста Бахмут Донецької області воїн поповнював боєкомплект, щоб потім знову повернутися в бій. Обличчя молодого чоловіка було в дрібних свіжих ранах. Під час вибуху уламки цегли посікли його шкіру, повідомляє FREEДОМ.

“День починається в Бахмуті майже як у В’єтнамі, іноді навіть краще. Одразу від 24 лютого ми виїхали на окружну Харкова, на 602-й мікрорайон, і там уже почалися наші перші бойові дії. Якщо раніше ми думали, що там контакти — це щось страшне, щось нереальне, то тут усе набагато гірше. Якщо на Харківському напрямку там були групи, які виконували якісь конкретні завдання, то зараз на цьому напрямку проти нас воювали майже всі”, — сказав боєць.

Він уточнив, що це були і російські мобілізовані, і ПВК “Вагнер”, і спецпідрозділи, і ГУРівці.

“Ми були майже в оточенні. Знаєте, коли заганяють людину в кут, вона вмикає всі свої вісім почуттів або скільки їх там може бути, і просто робить свою роботу. Ми були в нашій будівлі, ми тримали оборону, крайній рубіж, по нас настільки був щільний вогонь, що ми на три години не бачили нічого. Зайняли кругову оборону в будівлі і вже пройшла інформація, з дрона помітили, що ворог зайшов до нас у будинок. Звісно, почався контактний бій, люди підготовлені. Ми засипали двері, поставили розтяжки і тримали оборону наскільки це було можливо. Відстрілювалися цілий день, у мене вже кулемет клинив”, — розповів “Боксер”.

Військовослужбовець Нацгвардії поділився, що сили на фронті йому дає родина, люди, яких він оберігає, дають наснагу українці.

“Воїном ти стаєш тоді, коли перемагаєш страх, долаєш переживання, відчай”, — підсумував “Боксер”.

Читайте також: Часів Яр нагадує фото часів Другої світової війни, лінія фронту до українського міста дедалі ближча (ВІДЕО)

Прямий ефір