Глава європейської дипломатії Кая Каллас і міністри держав-членів Євросоюзу сьогодні, 31 березня, прибули до Києва. Вони відвідують Україну в річницю трагедії в Бучі, що сталася на початку повномасштабного вторгнення РФ у 2022 році. Про це повідомив міністр закордонних справ України Андрій Сибіга в соцмережі Х, інформує FREEДОМ.
“Така сильна європейська присутність у цей день демонструє, що справедливість за це та інші російські звірства неминуча. Всеохопна відповідальність за російські злочини є життєво важливою для відновлення справедливості в Європі. І сьогодні ми будемо просувати вперед зусилля на треку справедливості”, — наголосив очільник українського МЗС.
Сибіга також зазначив, що ці дні знаменують чотири роки з того часу, як Україна почала визволяти Київську область та інші території, окуповані Росією у 2022 році. Це — нагадування про героїзм українських захисників.
“Україна знає, як перемагати. Цей візит є знаком справжньої хоробрості та солідарності з Україною. Я вдячний верховній представниці ЄС Каї Каллас та всім європейським колегам, які сьогодні приїхали до України”, — додав міністр.
Читайте також: Чотири роки тому Сили оборони України звільнили Бучу від російської окупації — як це було
Раніше Кая Каллас заявила, що європейські партнери прибудуть до Києва з єдиною позицією щодо підтримки України та сигналом солідарності.














