Чим Бахмут є важливим для росіян і наскільки великі шанси його окупації — думка Поповича

Ілюстративний скріншот: uatv.ua

Якщо Збройні сили України ліквідують “Ізюмський виступ”, то наступ російської армії на місто Бахмут Донецької області захлинеться. Таку думку сьогодні, 8 вересня, в ефірі телеканалу FREEДОМ висловив військовий оглядач Денис Попович, відповідаючи на запитання “Чому саме цей населений пункт такий важливий для росіян і наскільки великі у них шанси його окупувати?”.

За його словами, це частина великої лінії оборони, яку українська армія збудувала за останні вісім років для того, щоб захиститися від наступу.

“Як ми припускали, воно могло виходити з Донбасу, з окупованих районів Донбасу. Насправді все, на жаль, вийшло трохи інакше. Проте значення цього району залишилося незмінним. Росіяни наступають на нього… Я назвав би, напевно, в межах попереднього плану, який не зважав на наш контрнаступ у Харківській області. Значення цього контрнаступу я вже казав. Тобто, якщо ми зможемо повалити Ізюмський виступ, так його назвемо, то наступ на Бахмут втратить будь-яке значення в плані спроб вийти на адміністративні кордони Донецької області. А ведеться він саме з цією метою. Тобто — прорвати оборону і вийти на адміністративні кордони Донецької області. Щойно Ізюмський виступ буде ліквідовано, зрізано, наступ на Бахмут для росіян означатиме лише утилізацію особового складу загалом своєї армії. Але, на превеликий жаль, якщо воно триватиме, якщо не будуть вчасно спущені нові методички з Кремля, то, ясна річ, і ми платитимемо за це кров’ю і наших солдатів”, — сказав Попович.

Військовий оглядач зазначив, що на Донецькому та Бахмутському напрямках концентрація техніки та живої сили ЗС РФ залишається дуже високою. Ведеться досить серйозний артилерійський вогонь.

Читайте також: Втрати Росії в Україні: яка ситуація на сході та півдні — подробиці (ВІДЕО)

Раніше Попович висловив думку, що для ЗС РФ звільнення українською армією міст Харківської області Ізюма та Куп’янська означатиме повний крах плану захоплення Донецької області, як того вимагав від них президент Росії Володимир Путін.

Прямий ефір