Четверта антивоєнна конференція у Ризі важлива для безпеки України, — Дунда

Олег Дунда. Фото: rbc.ua

У Ризі відбувається четверта антивоєнна конференція. Стартувала вона напередодні 24 березня. У ній беруть участь понад 150 значних політиків та громадських діячів із 26 країн світу. Організатором заходу виступає Форум вільної Росії — одна з найбільших незалежних платформ російської опозиції. Головною метою конференції називають вироблення способів протидії путінській військовій машині в Україні, а також об’єднання всіх демократичних сил заради спільної мети — якнайшвидшої перемоги України у війні, яку розв’язала РФ. Про це розповів сьогодні, 25 березня, в ефірі телеканалу FREEДОМ народний депутат України Олег Дунда.

“Такі конференції чи схожі на ці конференції вони дуже важливі насамперед для України, тому що кожен майданчик, на якому ми можемо доносити свої ідеї, свої пропозиції, свої думки, вони важливі”, — сказав Дунда.

Він наголосив, що Україні треба, щоб не лише Україна говорила про свої пропозиції, а щоб підтримували, зокрема й інші організації, інші форми.

“Чим більше голосів, тим більше у нас можливостей пробити ту саму санкційну політику та наполягти на постачанні зброї. І починаються розробляти варіанти, механізми, яким чином буде з цією територією Росія після перемоги України. А ось на цій конференції одна з найголовніших панелей — це санкційна політика”, — сказав нардеп.

Читайте також: Новий російський бізнес Медведчука: чим володіє політик у РФ (ВІДЕО)

Прямий ефір