Через бан на в’їзд для росіян Європа убезпечить себе також від спецслужб РФ — політолог

Візовий бан для громадян Росії до країн Євросоюзу посилить безпеку в Європі. Про це заявив політолог-міжнародник Антон Кучухідзе у прямому ефірі марафону FREEДОМ на телеканалі UA.

“Наразі дуже активно просувають політику бана щодо в’їзду російських громадян на територію Європи держави Балтії, а також Фінляндія та Польща. Враховуючи, що авіасполучення між Європою та Росією закрите, росіяни мають два головні шляхи, якими вони можуть виїжджати зі своєї країни. Це названі мною держави чи Туреччина”, — розповів Кучухідзе.

Офіційному Києву, на його думку, з великою ймовірністю вдасться переконати ці держави, які межують з РФ, ввести заборону на в’їзд російських громадян.

“Це дуже сильно знизить пасажиропотік із РФ до Європи та посилить безпеку. Адже ні для кого не секрет, що російські спецслужби люблять одягати маску мирних громадян чи дипломатів. Фактично їхні посольства за кордоном були центрами розвідувальної діяльності”, — наголосив Кучухідзе.

Нагадаємо, радник голови Херсонської ОВА Сергій Хлань в ефірі марафону “FreeДОМ” на телеканалі UA розповів, що ще з моменту першого удару ЗСУ по штабу командування Росгвардії розпочався процес відходу 🇷🇺 з правобережної Херсонщини.

Вибухи в Криму та масований обстріл Харкова — головне на 174-у добу війни

Читайте також: Мусієнко: Розгром найманців Вагнера — це локальна перемога на конкретному напрямку

Прямий ефір