“Будинок ходив ходуном”: про пережиту російську атаку розповіли мешканці Одеси

У будинках одеситів забивають вікна, вибиті вибуховою хвилею. Фото: omr.gov.ua

Сім осіб постраждали внаслідок російської атаки по Одесі в ніч на сьогодні, 4 грудня. Пошкоджено кілька десятків багатоквартирних будинків, а також об’єкт енергетики, через що частина міста знеструмлена. Про наслідки нового удару Росії — в репортажі телеканалу FREEДОМ.

Одеситка Валентина показує кореспондентам телеканалу FREEДОМ наслідки російського удару у будинку, де вона живе. У її квартирі після російського обстрілу вилетіли вікна, а вибухова хвиля винесла стіни.

“Тут жила жінка, старенька — 86 років. Вона переселенка з Донецької області. Але вона встигла вискочити в коридор і поліція її врятувала. А потім її забрав син. Залатали мені вікна, треба відновлювати двері, але найголовніше — стіна. Її треба перекладати”, — каже Валентина.

Під атакою опинився спальний район Одеси. Постраждали кілька десятків багатоповерхівок. Понад тисяча квартир залишилися без вікон.

“Скла немає, дверей немає. Вхідні двері заклинило. Дочка приїжджала з чоловіком, намагалися відкрити. Спочатку десь далеко пролунав вибух, потім десь поруч. Потім скло полетіло. Я намагався маму сховати”, — розповідає одесит Сергій і показує наслідки російської атаки у своїй квартирі.

Російська атака на Одесу почалася близько опівночі.

“Було кілька вибухів. Було моторошно, досі мурашки по шкірі. Жах. Дай Боже, щоб все це закінчилося. Дуже шкода людей, які саме тут були, я живу далеко від цього місця, але у мене вдома квартира ходила ходуном. Дуже страшно, дуже. Нікому такого не побажаєш”, — сказала одеситка Аня.

Мешканка Одеси Світлана помітила, що стіни у квартирі так тряслися, що здавалося, ніби будинок розірвався.

“Ми тремтіли від страху. Я думала, що весь майданчик обвалився, таке відчуття було”, — зізналася вона.

Армія РФ атакувала Одесу ударними безпілотниками типу “Шахед” у дві хвилі. Після відбою тривоги загарбники знову запустили БпЛА по місту.

“Було дуже голосно. Будинок тремтів, ходив ходуном, у вікнах я бачила вогонь. Це тривало десять хвилин, було страшно до смерті”, — каже Світлана.

Також під ударом опинився й об’єкт енергетики. Частина одного з районів Одеси залишилася без електрики. Комунальні служби та рятувальники розбирають завали та ліквідують наслідки російської атаки.

Читайте також: 138 ударних дронів запустила РФ по Україні: скільки вдалося збити

Нагадаємо, сотні тисяч абонентів залишилися без світла сьогодні, 4 грудня, в Одеській, Донецькій, Дніпропетровській та Херсонській областях внаслідок російських ударів.

Прямий ефір