Без’ядерний статус в обмін на мир: Трамп анонсував історичну угоду з Іраном

Дональд Трамп. Фото: ap.org

Дональд Трамп заявив, що угоду з Іраном про завершення війни можуть підписати вже найближчим часом. За його словами, зустріч делегацій має відбутися протягом вихідних, а фінальних домовленостей може бути досягнуто протягом одного-двох днів. Головною умовою є повна відмова Ірану від ядерної програми. Про це в інтерв’ю Axios розповів глава Білого дому, інформує FREEДOM.

Президент США наголосив, що призупинення буде безстроковим. Він також повідомив, що інформація про можливу передачу Ірану 20 млрд доларів заморожених активів не відповідає дійсності.

За словами Трампа, Тегеран згоден відмовитися від ядерних розробок і вивезти запаси збагаченого урану до США, демонструючи готовність до повної співпраці.

Читайте також: Заява Ірану про відкриття Ормузької протоки спричинила обвал світових цін на нафту — подробиці

Нагадаємо, 16 квітня президент США Дональд Трамп заявив, що Ізраїль і Ліван готові до 10-денного перемир’я.

Прямий ефір