Сьогодні ввечері, 25 травня, росіяни знову атакували Краматорськ Донецької області. Окупанти скинули на місто дві авіабомби ФАБ-250. Внаслідок ворожого удару п’ятьох людей поранено. Про це повідомив голова Донецької обласної військової адміністрації (ОВА) Вадим Філашкін, інформує FREEДOM.
“Сьогодні ввечері росіяни знову скинули в центр міста дві авіабомби. Пошкоджено численні багатоповерхівки та автівки. Щонайменше п’ять цивільних поранені. Всі вони отримують необхідну медичну допомогу”, — повідомив Філашкін.

Він додав, що на місці працюють усі відповідні служби. Пошуково-рятувальна операція триває. Остаточну кількість жертв та обсяги завданої шкоди встановлюються.
“Росіян перетворюють на руїни все, до чого можуть дотягнутися. Це цілеспрямований терор”, — наголосив керівник ОВА.

Читайте також: Двоє людей загинули, понад 20 постраждали внаслідок російського удару по підприємству на Харківщині (ФОТО)
Раніше повідомлялося, російські війська сьогодні вранці, 25 травня, завдали удару по Краматорську у Донецькій області п’ятьма бомбами ФАБ-250. Влучання зафіксовано в кількох районах міста. Внаслідок ворожої атаки поранено двох жінок 76 років та 69-річного чоловіка. Пошкоджено 13 багатоквартирних будинків, п’ять цивільних автомобілів, школу, пошту, адміністративну будівлю.














