Армія РФ намагається витіснити ЗСУ із зайнятих позицій та створити умови для наступу на Донеччину — Гайдай

Голова Луганської ОВА Сергій Гайдай в офіційному Telegram розповів про ситуацію в регіоні станом на ранок 5 серпня. За його даними, військові країни-агресора РФ використовують усе наявне озброєння, щоб витіснити підрозділи українських захисників із зайнятих позицій.

“Обстрілюють населені пункти й укріплення наших військових, намагаючись наблизитися до Бахмуту. По декілька разів на добу в цих районах працює ворожа авіація. Вчора нею здійснено чотири авіаудари. Ще тричі росіяни проводили артилерійські атаки, застосовували реактивну артилерію, двічі штурмові дії підтримувалися танковими наступами. Ще шість разів здійснювалися обстріли мінометами”, — поінформував Гайдай.

Він зазначив, що окупанти намагаються створити сприятливі умови для наступу на міста Донеччини, проводячи наступальні та штурмові дії для покращення тактичного положення.

Чотири атаки ворога завершилися їх відступом на попередні позиції”, — уточнив голова ОВА Луганщини.

Нагадаємо, керівник Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки Ігор Соловей в ефірі марафону “FreeДОМ” на телеканалі UA висловив думку, що автори доповіді Amnesty International завдали удару по іміджу всієї організації.

Жителі вірять у ЗСУ, волонтерять, чекають на перемогу — репортаж із Краматорська

“Відбивачі” не врятують росіян від артсистем ЗСУ, а HIMARS недосяжні для “Смерчів” та “Ураганів” РФ: Мусієнко розповів про ситуацію на фронті

Прямий ефір