Армія РФ фокусує зусилля на Південному фронті — ситуацію прокоментував військовий оглядач

Сили оборони України. Фото: zsu.gov.ua

Російські окупанти перекидають свої війська для підкріплення на Південний фронт. Противник фокусує зусилля там, щоб утримати сухопутний коридор до Криму. Про це сьогодні, 22 вересня, сказав військовий оглядач Денис Попович в ефірі телеканалу FREEДОМ.

“Зараз у районі Південного фронту, це Вербове, росіянами перекидаються підкріплення. Це досить підготовлені війська, зокрема з-під Бахмута. Не применшуючи жодних чеснот наших бійців, які зараз просуваються під Бахмутом, а там те саме, — дуже багато військ РФ, які нам чинять опір, намагаючись зупинити просування ЗСУ, ми зараз бачимо, що противник перекинув фокус зусиль саме на Південний фронт. Це робиться для того, щоб утримати так званий сухопутний коридор до Криму”, — зазначив Попович.

Найважчі бої зараз тривають саме на Південному фронті, акцентував він.

За словами оглядача, там зараз воює російська десантура, елітні підрозділи збройних сил РФ.

“Вони намагаються зупинити просування ЗСУ, намагаються відрізати українські війська, які вклинюються на кількох напрямках, узяти їх у “котли”, — сказав гість ефіру.

Своєю чергою, українські захисники знищують резерви противника, намагаються їх вибити, виснажити ті сили, які перекидаються додатково на Південний фронт, зазначив Попович.

“Українські військові продовжують просування на півдні в таких умовах, досить уже стислих, оскільки ми бачимо, що вже осінь, і ось-ось може початися сезон дощів”, — доповнив оглядач.

Читайте також: “Противник біля нас”: репортаж із позицій українських захисників першої лінії оборони на Бахмутському плацдармі (ВІДЕО)

Як повідомлялося раніше, на Південному напрямку підрозділи “Гвардії наступу” просунулися вглиб оборони росіян, українські захисники витісняють російських окупантів із позицій.

Прямий ефір