Андрій Єрмак у Вашингтоні обговорив безпекову ситуацію на сході та навколо України (ФОТО)

Фото ОП

Керівник Офісу президента України Андрій Єрмак 9 листопада у Вашингтоні провів зустрічі з політичним директором Міністерства закордонних справ Великої Британії сером Тімоті Барроу та з віцепрезидентом з питань стратегічної стабільності та безпеки Інституту миру США, колишнім послом Сполучених Штатів в Україні Вільямом Тейлором.

Про це з посиланням на ОП повідомляє UA.

Андрій Єрмак і Тімоті Барроу обговорили графік подальших політичних контактів і підготовку до проведення першого засідання Діалогу стратегічного партнерства. Керівник Офісу президента й політичний директор МЗС Великої Британії обмінялися думками щодо безпекової ситуації на сході та навколо України, подальшої взаємодії у розвитку оборонних спроможностей нашої держави та у сфері енергетики. Зокрема, йшлося про виклики для європейського регіону у зв’язку з реалізацією проєкту “Північний потік-2”.

Під час зустрічі керівника ОП Андрія Єрмака з віцепрезидентом з питань стратегічної стабільності та безпеки Інституту миру США Вільямом Тейлором співрозмовники обмінялися думками щодо безпекової ситуації навколо України, обговорили можливі кроки задля відновлення свободи судноплавства в районі Чорного та Азовського морів, а також питання енергетичної безпеки у Європі.

Андрій Єрмак поінформував Вільяма Тейлора про підготовку нашої держави до Саміту лідерів за демократію, у якому візьме участь президент України Володимир Зеленський.

До слова, керівник Офісу президента України Андрій Єрмак провів установче засідання робочої групи з напрацювання пропозицій щодо окремих загроз у безпековій та енергетичній сферах України.

Читайте також: Засідання Комісії стратегічного партнерства України і США відбудеться 10 листопада, – Кулеба

Прямий ефір