У лідерах — Москва: росіяни заборгували банкам понад пів мільярда доларів

Ілюстративний колаж: gettyimages.com

Населення РФ заборгувало банкам рекордні 45 трлн рублів (що становить понад пів мільярда доларів). Лише за останній квартал борги російських домогосподарств зросли майже на 1 трлн рублів. Про це повідомляє Служба зовнішньої розвідки України, інформує FREEДОМ.

Загалом у Російській Федерації офіційно налічується 22 млн злісних боржників.

Основна частина боргів припадає на іпотеку (48% усіх боргових зобов’язань) та споживчі кредити.

“Паралельно зростають і борги росіян та бізнесу перед державою. За даними Федеральної податкової служби РФ, сукупна заборгованість перед бюджетом до квітня 2026 року сягнула рекордних 4 трлн рублів, що майже на третину більше, ніж роком раніше”, — зазначили в українській розвідці.

Географічним лідером за заборгованістю стала Москва. За нею йдуть Підмосков’я та Санкт-Петербург.

“У підсумку багаторічна битва між російським телевізором і холодильником завершилася впевненою перемогою банківської виписки. Росіяни, які так радісно підтримували знищення сусідньої країни, тепер змушені рахувати копійки на касах і благати банки про черговий кредит зі ставкою 300% річних”, — підсумували у Службі зовнішньої розвідки України.

Читайте також: Останній ресурс Кремля: чи вистачить Росії грошей на продовження війни — оцінки експертів

Як повідомлялося раніше, військова машина Кремля вичерпує себе. За перші п’ять місяців цього року дефіцит федерального бюджету перевищив 6 трлн рублів. Це приблизно на 60% вище від спочатку запланованого річного показника.

Читайте також: Бензин у Росії стає розкішшю: експерти пояснили причини кризи

Прямий ефір