UATV з’явився у найбільшій IPTV-мережі Чорногорії

uatv
16.01.2019
Фото UATV

Телеканаліномовлення України UATV ставдоступний абонентам базового пакета найбільшої IPTV-мережі Чорногорії “Crnogorski Telekom A.D”.

“Crnogorski Telekom”, яка належить до групи “Deutsche Telekom”, є найбільшою телекомунікаційною компанією Чорногорії, що надає повний спектр послуг фіксованого та мобільного зв’язку (телефонія, інтернет, телебачення, мережі передачі даних, інформаційно-комунікаційні технології). На ринку мобільного зв’язку компанія присутня з 2000 року, а на сьогодні її покриття охоплює територію, на якій проживає 99% населення Чорногорії. Водночас “Crnogorski Telekom” є першим і найбільшим інтернет-провайдером країни. З 2007 року компанія надає своїм абонентам послуги IPTV.

Теперішню присутність телеканалу іномовлення України у кабельних мережах Чорногорії прокоментували українські дипломати.

Наталія Фіялка, Тимчасовий повірений у справах України в Чорногорії: “Українське телебачення в Чорногорії – це не лише ширша можливість для наших громадян підтримувати зв’язок із Батьківщиною, це додатковий інструмент поширення в Чорногорії об’єктивної, актуальної інформації про Україну, можливість для ознайомлення з українською культурою та історією численних глядачів у цій чудовій Балканській державі”. 

Михайло Шматов, консул України в Чорногорії: “Із включенням до мережі “Crnogorski Telekom” UATV наразі представлено у двох найбільших кабельних мережах Чорногорії, які разом забезпечують фактично 100% покриття у країні. Тож Україна стає ближчою та зрозумілішою для іноземного глядача, враховуючи значну кількість туристів, які щороку відвідують Чорногорію”.

Джерело UATV
дата 16.01.2019
категорії Новини телеканалу
поділитися

Топ новин на UA|TV