UATV покаже серію спецінтерв’ю з Ukraine Reform Conference у Торонто (ВІДЕО)

uatv
02.07.2019
Фото UATV

2 липня в Торонто (Канада) стартує масштабна міжнародна конференція з підтримки українських реформ – Ukraine Reform Conference.

На захід вже почали з’їжджатися офіційні представники європейських країн. Конференція відбуватиметься за присутності президента України Володимира Зеленського.

Серед учасників в складі української делегації – уповноважений президента з прав дитини Микола Кулеба, віце-прем’єр-міністр України Геннадій Зубко та в. о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.

У межах конференції телеканал UATV разом із компанією Agriteam Canada запускають серію спецінтерв’ю про реформи в Україні.
Відтак, в ефірі каналу будуть ексклюзивні матеріали з Торонто – новини, гості та обговорення.

Нагадаємо, Ukraine Reform Conference – щорічна міжнародна подія, присвячена експертному обговоренню прогресу реформ в Україні. З 2017 року конференція об’єднує українських та міжнародних державних посадовців, бізнесменів топ-рівня, представників країн ЄС, НАТО, G7 та громадянського суспільства задля підбиття річних підсумків процесу реформування в Україні та обговорення подальших пріоритетних кроків і перспектив.

Захід триватиме до 4 липня включно.

Будьте з нами і не пропустіть найважливішого!

Джерело UATV
дата 02.07.2019
категорії Новини телеканалу
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×