У Сенаті США підтримали введення санкцій проти Росії, Сирії та Ірану

uatv
06.02.2019
Фото pixabay.com

Сенат США схвалив закон, який передбачає санкції проти Сирії, Росії та Ірану.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

Законопроект “Зміцнення безпеки Америки на Близькому Сході” підтримали понад 77 зі 100 сенаторів. Його вніс лідер республіканців Мітч Макконнелл.

Тепер закон має затвердити Палата представників Конгресу.

Згідно з документом, санкції будуть запроваджені проти союзників Сирії за військову допомогу президентові Башару Асаду та за співпрацю з його урядом у сфері постачань авіазапчастин і торгівлі нафтопродуктами.

Прихильникам режиму Асада загрожує блокування рахунків і власності юридичних та фізичних осіб в американській юрисдикції, відмова у видачі та анулювання активних віз США для таких осіб.

В закон включили поправку, яка застерігає від поспішного виведення військ з Сирії й Афганістану. Сенатори також підтримали продовження військової співпраці з Йорданією й надання військової допомоги Ізраїлю на суму понад три мільярди доларів. Крім того, в законопроекті передбачені санкції за економічний бойкот Ізраїлю.

Раніше спецпредставник Державного департаменту США по Україні Курт Волкер заявив, що країни Заходу обговорюють можливість запровадження нових санкцій проти Росії через агресію в Керченській протоці.

Джерело Радіо Свобода
дата 06.02.2019
категорії Світ
поділитися

Топ новин на UA|TV