Розраховуємо, що буде відновлена підтримка Угорщиною України в НАТО, – Кулеба

uatv
29.05.2020
Фото МЗС

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба здійснив закордонний візит до Угорщини і зустрівся з міністром зовнішньої економіки і закордонних справ Угорщини Петером Сійярто. Сторони відзначили обопільну зацікавленість у розбудові дружніх та добросусідських відносин, а також налаштованість відкрити нову сторінку двостороннього партнерства.

Про це повідомляє UATV із посиланням на сайт МЗС.

Особливу увагу міністри приділили питанням співпраці у стримуванні поширення COVID-19.

Як співголови українсько-угорської міжурядової економічної комісії чиновники виступили за якомога швидше відновлення її роботи та погодилися, що вона має відігравати провідну роль у сприянні торговельно-економічній взаємодії між країнами.

“Немає жодних об’єктивних підстав для того, щоб між нами існували будь-які суттєві проблеми. Ми розраховуємо на те, що буде відновлена повноцінна підтримка Угорщиною України в НАТО”, – зазначив Кулеба.

Міністри обговорили конкретні можливості збільшення інвестицій України в Угорщину та Угорщини – в Україну, сприяння зміцненню позицій на ринках обох країн.

Особливу увагу було приділено питанням розбудови прикордонної інфраструктури, модернізації пункту Чоп – Загонь та побудові нового пункту Дийда – Берегдарац.

Як повідомлялося, міністри закордонних справ України та Угорщини підписали два документи під час зустрічі.

Раніше президент Володимир Зеленський відвідав пункт пропуску на кордоні з Угорщиною.

Джерело UATV
дата 29.05.2020
категорії Україна - НАТО
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV