Озера в Криму пересохли, запасів води вже немає, – Куніцин (ВІДЕО)

uatv
29.10.2020
Фото з сайта investigator.org.ua

Запаси води в окупованому Криму вичерпані, півострів перетворюється на пустелю. Цю проблему можна вирішити, тільки побудувавши опріснювальну станцію, адже ніяких інших водних джерел на Кримському півострові немає.

Про це заявив голова Консультативної ради у справах ветеранів війни, сімей загиблих (померлих) захисників України Сергій Куніцин в ефірі програми “На самом деле: Крым” на телеканалі “Дом“.

“Крим уже перетворюється на пустелю. Візьміть Красноперекопськ – озера за Північно-Кримським каналом, солоні озера, де люди лікувалися грязями, вони пересохли. Там пилові бурі, там змії повилазили, павуки, яких не було”, – розповів Куніцин.

За його словами, всі ці шість років з моменту окупації Крим протримався лише за рахунок того, що до 2014 року на півострові був Північно-Кримський канал, який наповнював підводні джерела.

“За рахунок чого Крим протримався ці роки – з 2014-го року? Він протримався за рахунок того, що за 60 років, коли був Північно-Кримський канал і русло каналу не було забетоновано, десятки мільярдів кубометрів води йшли в ґрунт. І накопичився певний водний баланс по всьому Криму. Але сьогодні ситуація на півострові така, що цей баланс вичерпано. На мою думку, ситуація критична вже сьогодні, й запасів води там практично немає”, – додав Куніцин.

Як повідомлялося, води в Криму залишилося лише на 80 днів. У головних водоймах півострова – менше 10 мільйонів кубометрів води. Міжгірне водоймище і зовсім пересохло, качати з нього воду для населення неможливо.

Читайте також: Засуха в Криму лякає жителів півострова більше, ніж коронавірус, – кримчанин (ВІДЕО)

Джерело UATV
дата 29.10.2020
категорії Крим
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×