“Олегу Сенцову загрожує відмова нирок, він схуд на 8 кг”, – сестра

За словами Наталії Каплан, через день він отримує терапію – це глюкоза і група вітамінів

uatv
06.06.2018

Фото Укрінформ-UATV

Сестра українського політв’язня Олега Сенцова Наталія Каплан розповіла журналістам телеканалу UATV про стан незаконно засудженого режисера, який голодує вже 24 дні.

“Про цингу не йдеться. Олег дійсно втратив один зуб, а другий зараз кришиться. Як повідомив адвокат, він схуд на 8 кг ще від підготовки до голодування. Через день він отримує терапію – глюкозу і групу вітамінів. Також він п’є теплу воду. Це все, на чому він зараз живе. Крім того, адвоката дуже збентежив погляд Олега. Він сказав: “Відчуття, що він якоюсь плівкою покрився”, – розповіла Каплан.

Лікарі попереджають Олега Сенцова, що зараз він підійшов до межі, після якої повернення вже не буде.

“Зараз найголовніша небезпека – це відмова нирок. Та лікарі сказали, що “померти тобі все одно не дадуть”. Буде примусове годування, коли в ніс засовується трубка і вливається рідина – цей метод навіть у Росії прирівнюються до тортур. Але вони кажуть Олегові про це прямо. Страшно те, що не зрозуміло, коли почнуться незворотні наслідки”, – додала сестра режисера.

Нагадаємо, 14 травня засуджений на 20 років ув’язнення у справі “кримських терористів” український режисер Олег Сенцов оголосив безстрокове голодування. Він вимагає звільнення всіх українських політв’язнів у Росії.

Адвокат українського політв’язня  Дмитро Дінзе за підсумками відвідання бранця в колонії російського міста Лабитнангі повідомив, що в цілому Олег виглядає нормально, йому робили УЗД, медичний огляд. Внутрішні органи в порядку, загалом у задовільній формі. І додав, що зараз стан Сенцова на піку, в будь-який момент може піти негативна реакція.

1 червня у світі розпочалася глобальна акція #SaveOlegSentsov. У ній візьмуть участь міста багатьох країн, серед яких США, Ізраїль, Канада, Росія, Кувейт, Німеччина й Польща.

Як повідомляли раніше, матері Олега Сенцова та Олександра Кольченка звернулися до Петра Порошенка.

Телеінтерв’ю з Наталією Каплан дивіться 6 червня о 21:00 у програмі “Лицом к лицу” на UATV.

Марта ЗНАК, UATV

Джерело UATV
дата 06.06.2018
категорії Суспільство
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×