Навколо світу на велосипеді: українець Руслан Вєрін самотужки об’їздив чотири континенти (ВІДЕО)

uatv
01.07.2019
Скрін з відео

Одесит Руслан Вєрін поставив собі за мету здійснити кругосвітню подорож на велосипеді. Він уже побував в Африці, Азії, Північній і Центральній Америці, і зупинятися не збирається.

Про це повідомляє UATV.

Велосипедист бере з собою в подорожі тільки найнеобхідніше, а ночує в наметі. З ним завжди перебуває його вірний супутник – український прапор, який прикріплений до велосипеда.

Жодна велоподорож не обходиться без курйозів, екстриму та пригод. У Панамі Руслана пограбували – забрали гроші та документи. Не дивлячись на це, одесит продовжив подорож. Але в Перу чекала ще одна неприємність – без документів його не пустили на літак, вивантажили багаж і не хотіли повертати в Україну.

“Звичайно, в той момент було важкувато усвідомлювати, що змінюються плани. Але я розумів, що той шлях, який я пройшов, і той ризик, на який пішов, був виправданим на 100%”, – розповідає Руслан Вєрін.

Найскладніше було підкорити Аляску, визнає мандрівник. Там його рятували тільки теплі речі.

“Коли я проїхав Аляску і заїхав у Канаду, виявилося, що там ще холодніше. І мої сподівання про південь виявилися не такими вже й правдивими. У мене були теплі речі. Але мало мати теплі речі, потрібно ще вміти їх комбінувати. Якщо неправильно поєднати флісову кофту та вітровку – можна підмерзати”, – зазначає веломандрівник.

Руслан підкреслює, що для нього важливо розповісти світові про рідну країну. Якщо його запитують, як він виживає в нелегких умовах подорожей, одесит з гордістю говорить, що українці можуть все.

Детально про свої подорожі Руслан розповідає в Instagram і YouTube. У нього понад 30 тисяч підписників.

Щоб заробляти на життя, Руслан веде бізнес у курортній Затоці Одеської області. Сподівається, що його подорожі теж почнуть приносити гроші. Адже тоді у нього буде статус професійного мандрівника.

На осінь наш герой вже запланував нову велоекспедицію – Південною Америкою, а на черзі – Австралія.

Нагадаємо, у цьому році в Україні відкрили 63 нових авіарейси з бюджетними квитками.

Джерело UATV
дата 01.07.2019
категорії Туризм
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×