МЗС звернулося до міжнародної спільноти через рішення РФ щодо Павла Гриба

uatv
23.07.2019
Фото UATV

Міністерство закордонних справ України висловлює рішучий протест Російській Федерації у зв’язку з неправомірним рішенням військової колегії Верховного суду РФ у справі українця Павла Гриба.

Про це повідомляється на сайті відомства.

У МЗС зазначили, що суд РФ зухвало відхилив аргументи адвокатів щодо відсутності доказової бази і складу злочину у діях Гриба, підтримав сфабриковані звинувачення у терористичній діяльності та безсоромно відправив українця на 6 років до колонії.

“Це рішення російського суду, як і усі рішення щодо інших безпідставно засуджених у РФ громадян України, в очах усього світу є ще одним свідченням повної відсутності в Росії будь-якого правосуддя і справедливості”, – йдеться в повідомленні.

МЗС закликає міжнародне співтовариство засудити неправомірне рішення російського суду щодо громадянина України Гриба і вимагати безумовного звільнення всіх українських громадян, яких кремлівський режим тримає в заручниках на території РФ і в окупованому українському Криму.

Нагадаємо, сьогодні, 23 липня, Верховний суд Росії визнав “законним” вирок у 6 років колонії для українського політв’язня Павла Гриба.

Джерело UATV
дата 23.07.2019
категорії Суспільство
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV