Кібербезпека й територіальна оборона: Данілов розповів про засідання РНБО (ВІДЕО)

uatv
07.12.2019
Скрін UATV

Президент Володимир Зеленський напередодні саміту в Нормандському форматі скликав засідання Ради національної безпеки й оборони.

Про це інформує UATV.

Зустріч, на якій були присутні всі члени РНБО, відбулася у закритому режимі в Офісі глави держави.

Після засідання секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов провів брифінг для представників ЗМІ.

“Було ухвалено основний сценарій, який виконуватиметься на цей час. Друге питання – це питання територіальної оборони. Генерал-полковника Коваля призначили відповідальним за це питання. Всі добровольці матимуть можливість долучитися до ТО. Третє питання – кібербезпека. Щодо всіх питань ухвалено одноголосні рішення”, – розповів секретар РНБО.

За його словами, основне завдання для української влади – припинити війну на сході України, реінтегрувати окуповані території та повернути усіх полонених.

Також ключовим питанням є проведення місцевих виборів в ОРДЛО.
Данілов наголосив, що українські спецслужби, зокрема Служба зовнішньої розвідки, провели відповідну роботу, готуючись до проведення Нормандського саміту.

“Варіанти є на будь-який випадок. Розроблено п’ять сценаріїв дій. Органи центральної влади та ЗСУ готові до будь-якого варіанту розвитку подій”, – запевнив він.

Секретар РНБО вкотре наголосив, що ні про яку здачу національних інтересів у межах Нормандського формату не може йтися.

Раніше Володимир Зеленський заявив, що місцеві вибори в ОРДЛО повинні відбутися після роззброєння незаконних формувань та за наявності контролю України над кордоном.

Джерело UATV
дата 07.12.2019
категорії Політика
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×