GLOSS: українські стилісти розповіли, як створити власний luxury-стиль з невеликими витратами (ВІДЕО)

uatv
22.01.2020
Скрін UATV

Що таке luxury style? Чому впливові та відомі люди не шкодують величезних коштів на створення своїх луків? І чи можливо сьогодні виглядати стильно та модно, не витративши при цьому багато грошей?

Про це і не тільки – новий випуск програми UATV GLOSS.

Отже, чим же приваблює статусних клієнтів стиль luxury? Тут немає однозначної думки. Наприклад, Сергій Чудовський, fashion-режисер, каже, що luxury – це якість життя. Дмитро Черкасов, майстер спорту міжнародного класу з плавання, зазначає: “Для кожної людини luxury – це свій стиль. Деякі перенасичують його брендами”.

Український дизайнер Юлія Кацьянова професійно займалася архітектурою. Все, що пов’язано з мистецтвом і красою, продовжує її надихати. Сьогодні модельєр створює унікальні авторські колекції в luxury-стилі.

Речі, які вона робить – це, перш за все, твори мистецтва, що зачаровують своєю красою і неповторністю. Крім одягу, в колекціях кутюр’є є також сумки та взуття.

Вироби класу люкс виглядають дорого та престижно, але, водночас, витримано й елегантно, стверджують експерти.

Luxury – це особлива філософія і стиль життя заможних і статусних людей. При цьому одяг і взуття – всього лише частина цього стилю. До нього також відносяться автомобілі, житло, ресторани та техніка преміумкласу.

Стилю люкс дотримуються члени королівських сімей, бізнесмени, відомі політики, а також представники шоубізнесу. Для таких людей люкс – це, перш за все, демонстрація статусу.

І тут напрошується питання: чи можливо поєднувати якісні бренди та одяг із масмаркету, і як це правильно зробити?

“Зовсім не обов’язково купувати речі за десятки тисяч доларів, щоб виглядати в стилі luxury, – акцентує Рост Дикой, стиліст-шоппер. – Ті, хто може собі дозволити люксбренди, вони, як правило, не замислюються про те, як, що, з чим поєднувати, і чи потрібно поєднувати масмаркет і люкс”.

Одним з перших кутюр’є, хто поєднав в своїх показах колекції luxury з демократичністю, був Карл Лагерфельд, який повторив принти й тканини шведського демократичного бренду в подіумних колекціях. Таким чином придбання виробів з подіуму стало більш доступним.

Бажаючи виглядати розкішно, варто дотримуватися правил, які допоможуть наблизитися до стилю люкс. Отже, ось, що радять стилісти:

  • Замість кількох дешевих речей, краще придбати одну дорогу.
  • Використовуйте можливість індивідуального пошиття одягу в хорошому ательє.
  • Якщо ви буваєте за кордоном – не втрачайте можливість придбати розкішні вироби в якісних бутиках.

Але не забувайте: головне, щоб люксові речі не затьмарювали вас, а тільки підкреслювали індивідуальність.

Більше випусків програми GLOSS дивіться за посиланням.

Джерело
дата 22.01.2020
категорії Культура
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×