Чемпіон світу Георгій Зантарая відкрив у Києві школу дзюдо (ВІДЕО)

Скрін з відео

Перший і єдиний в Україні чемпіон світу з дзюдо Георгій Зантарая відкрив у Києві свою школу. Навчатися японському бойовому мистецтву діти будуть у відремонтованому залі дитячої юнацької спортивної школи “Юний Спартаківець”.

“У мене була ідея зробити спортзал для того, щоб діти могли займатися спортом, це було доступно. Не важливе твоє соціальне становище в цій країні, у цьому житті – ти можеш займатися тією улюбленою справою, яка тобі подобається. І для цього був створений цей спортзал”, – відзначає чемпіон світу з дзюдои.

У день відкриття школи Зантарая провів дітям майстерклас.

Слава Хаммо прийшов у дзюдо слідом за старшим братом Яковом, призером світової першості.

“Треба показати всім, що це дуже красивий вид спорту, щоб зацікавити людей, і щоб кожна дитина хотіла сюди ходити”, – говорить дзюдоїст.

Сам Георгій Зантарая як діючий спортсмен поки не зможе тренувати дітей – він буде готуватися до Олімпійських ігор в Токіо. Але запевняє, що працювати з юними спортсменами будуть досвідчені наставники, в тому числі і його дружина Ольга. Також вона брала активну участь в оформленні залу.

“Написи я всі шукала і вибирала. Брала ті, які були найближчими і які підходять до спорту, щоб мотивували дітей на якісь дії, перемоги, займатися і досягати чогось”, – розповідає Ольга.

Перше тренування майбутніх чемпіонів у школі дзюдо відбудеться вже в понеділок. А сьогодні, 6 вересня, в цьому залі відбудеться чемпіонат Києва серед дорослих.

Детальніше – у матеріалі кореспондентів телеканалу “Дом”.

Прямой эфир