США та ЄС введуть нові санкції проти Росії, – Курт Волкер

uatv
01.02.2019
Фото Укрінформ-UATV

Спецпредставник Державного департаменту США по Україні Курт Волкер заявив, що країни Заходу обговорюють можливість запровадження нових санкцій проти Росії через агресію в Керченській протоці.

Про це повідомляє Голос Америки.

За його словами, продовження Росією терміну арешту українських моряків до квітня, тобто, до президентських виборів в Україні, свідчить про те, що полонених Кремль використовуватиме як знаряддя тиску.

“І Сполучені Штати, і Європа розмірковують, які додаткові заходи ми маємо застосувати, якщо Росія не відпустить полонених моряків і далі домагатиметься контролю над Керченською протокою”, – сказав Волкер.

Дипломат зазначив, що поки що жодних рішень немає, але ці рішення США і ЄС можуть ухвалити вже в лютому, напередодні річниці незаконної анексії РФ Криму.

Волкер пообіцяв, що Росія не залишиться непокараною за агресію в Чорному морі.

“Росія не повністю заблокувала доступ українських суден до українських портів. Скидається на те, що вони вдалися до політики навмисного уповільнення. А це означає здорожчання морських перевезень, збитки для економіки регіону. Наша мета – це не санкції заради санкцій. Мета – відновити вільний прохід Керченською протокою в усі порти”, – заявив він.

Раніше Курт Волкер заявив, що США та ЄС продовжать підтримувати Україну.

Джерело Голос Америки
дата 01.02.2019
категорії Політика
поділитися

Топ новин на UA|TV