Зеленський у Харкові провів Ставку верховного головнокомандувача — деталі

Володимир Зеленський. Фото: president.gov.ua

Сьогодні, 16 травня, президент України Володимир Зеленський провів Ставку верховного головнокомандувача у Харкові, інформує FREEДОМ.

“Заслухав розгорнуту доповідь головкома Олександра Сирського, командувачів ОСУВ “Хортиця” Юрія Содоля та ОТУ “Харків” Михайла Драпатого. Оперативна обстановка, завдання та потреби кожної залученої бригади, кожного підрозділу, зокрема на Харківщині, в районах Вовчанська та Липців”, — повідомив Зеленський у Telegram.

Також учасники Ставки детально проаналізували перспективи бойової ситуації, загрози протягом найближчих днів і тижнів та українські можливості протидіяти російським наступальним планам.

“Станом на сьогодні ситуація на Харківщині загалом контрольована, наші воїни завдають окупанту відчутних втрат. Але напрямок залишається вкрай складним — посилюємо наші підрозділи”, — зазначив президент.

Очільники Головного управління розвідки та Служби зовнішньої розвідки України доповіли щодо намірів окупанта, керівник Служби безпеки України — щодо контрдиверсійних заходів.

“Визначено план подальших дій — і для обласної влади Харківщини, й для всіх структур, які відповідають за безпеку в регіоні”, — наголосив Зеленський.

Також верховний головнокомандувач заслухав доповіді керівників обласної влади з інших прикордонних та прифронтових регіонів — поточна ситуація, основні ризики, ключові потреби — та дав відповідні доручення.

Читайте також: Плани росармії вклинитись у глибину міської забудови Вовчанська зірвано — зведення Генштабу ЗСУ

Як повідомлялось раніше, Силам оборони України вдалось знизити темп наступу росармії на півночі Харківської області, яке окупанти почали 10 травня.

Читайте також: Ситуація на Харківському напрямку: про основні загрози розповів військовий оглядач

Прямий ефір