Зеленський робить ефективні кроки в боротьбі з корупцією, – Кравчук (ВІДЕО)

Фото Офіційна сторінка Леоніда Кравчука

Глава української держави Володимир Зеленський не замішаний в корупції, і це є головним фактором, чому перший президент України Леонід Кравчук підтримує нинішнього лідера країни.

Про це Кравчук розповів у програмі “На самом деле: Украина” на телеканалі “Дом“.

“Я хочу, щоб всі знали: президент Зеленський, чому я його і підтримую, робить ефективні кроки в цьому напрямку (в боротьбі з корупцією – ред.), він не причетний сам до корупції. Цього ніхто не може довести, як би не старався. Тобто такий поганий вираз, який ми часто вживали, що риба гниє з голови, ми можемо по відношенню до Зеленського викреслити. Ось це головне, я вважаю, для президента. Тобто для того, щоб щось робити – показуй особистий приклад. Якщо еліта закликає до чогось, а сама робить з точністю до навпаки, тоді говорити про єдність, підтримку дуже складно, а то й неможливо”, – наголосив Леонід Кравчук.

Також він зазначив, що Зеленському зараз важко працювати через ситуацію в країні і часто протилежні настрої у суспільстві.

“З огляду на те, що відбулася зміна настрою в суспільстві, поділ суспільства на схід і захід, на конфлікт інтересів, то часто Зеленському, повірте мені, неймовірно важко. І сьогодні опозиція, яка є в Україні, особливо у Верховній Раді, не відчуває себе відповідальною владою. Так, вона критикувати повинна і може – це не забороняється нікому. Але якщо вона ставить палки в колеса – а це я бачу і відчуваю, не буду зараз називати конкретних людей, тому що це тема дуже широка – то тоді вже це не дискусія, не обговорення, не бажання об’єднати зусилля, а бажання роз’єднати зусилля”, – сказав перший президент України.

Кравчук також порадив Зеленському завжди виконувати те, що пообіцяв громадянам, і мати терпіння та велику політичну силу, щоб об’єднати суспільство.

Читайте також: Зеленський обговорив з в. о. президента ЄБРР антикорупційну програму Укравтодору

Прямий ефір