Зеленський прибув до Лондона — деталі візиту від журналіста FREEДОМ (ФОТО, ВІДЕО)

Володимир Зеленський і Ріші Сунак в аеропорту. Фото: president.gov.ua

Президент України Володимир Зеленський сьогодні, 8 лютого, з незапланованим візитом прибув до Лондона, де зустрівся з прем’єр-міністром Великої Британії Ріші Сунаком, повідомляє спеціальний кореспондент телеканалу іномовлення України FREEДОМ у Європі Віталій Сизов.

В аеропорту президента України зустрічали прем’єр-міністр Британії Ріші Сунак, міністр оборони Бен Воллес, а також посол України в Британії Вадим Пристайко та посол Британії в Україні Мелінда Сіммонс.

Володимир Зеленський і Ріші Сунак. Фото: president.gov.ua

Глава Української держави виступить у британському парламенті, зустрінеться з українськими військовослужбовцями, які проходять навчання в Британії.

Букінгемський палац також підтвердив, що король Чарльз III матиме сьогодні аудієнцію з президентом Зеленським.

Даунінг-стріт, 10. Очікування візиту українського президента. Фото: uatv.ua

Також очікується, що Ріші Сунак оголосить про розширену програму підготовки українських військ та про постачання Києву далекобійної зброї.

“Сьогодні я в Лондоні, щоб особисто подякувати британському народу за підтримку і прем’єр-міністру Ріші Сунаку за його лідерську позицію”, — прокоментував свій візит президент України.

Як зазначив Віталій Сизов, міжнародне турне українського президента буде не тільки в Британії. Він також планує відвідати Брюссель.

Даунінг-стріт, 10. Очікування візиту українського президента. Фото: uatv.ua
Даунінг-стріт, 10. Очікування візиту українського президента. Фото: uatv.ua

Як повідомлялося раніше, президент України Володимир Зеленський зустрівся з новопризначеним федеральним міністром оборони Німеччини Борисом Пісторіусом. Переговори відбулися 7 лютого в Києві.

Прямий ефір