Запорізька область є для росіян серйозним подразником — коментар Гуменюк

Наслідки ударів по Запоріжжю, 6 квітня, 2024 р. Фото: t.me/kurtievofficial

Росіяни охоче озвучують в ефірах пропагандистських телеканалів плани щодо подальшого просування на півдні України. Збираючись, як заявляють, “звільняти” території. Насправді їхня армія тероризує ці регіони — від Одеської до Запорізької області. Про це в ефірі FREEДОМ сьогодні, 8 квітня, сказала начальниця Об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк.

Вона розповіла, що ціллю останніх атак росіян по Запоріжжю були промислові об’єкти.

“Ми бачили, що пошкодження завдано об’єктам промисловості. Це говорить про те, що прифронтовий регіон, яким є Запорізька область, для ворога є серйозним подразником, оскільки це потужності, які підтримують економіку країни та фронт загалом”, — зазначила Гуменюк.

Разом із тим, вона вважає, що відбувається і психологічний тиск на жителів регіонів півдня України з боку противника.

“Такий тиск на жителів прифронтових територій у ворога спрямований останнім часом — як по Херсонській області, так і по Запорізькій — на те, щоб налаштовувати населення регіону на поступовий тиск на уряд для переходу до мирних переговорів. Ми бачимо, що Росія не має успіху в бойових діях, як би вони не хизувалися потужностями армії, але успіху досягти не вдається. Тому вони поступово розхитують ситуацію всередині країни. Саме цьому і присвячені терористичні удари по регіонах глибокого тилу та прифронтових територіях”, — прокоментувала начальниця Об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня.

Читайте також: Росіяни поступово повертаються до використання “Калібрів” — подробиці від Сил оборони півдня України

Нагадаємо, РФ атакувала Запоріжжя ракетами 5 та 6 квітня. Загинули четверо людей, понад 20 було травмовано, зокрема поранення отримали дві журналістки українських медіа.

Прямий ефір