Західні партнери України більше не бояться РФ і активно починають передавати техніку для наступу, — Чернєв

Єгор Чернєв. Фото: rada.gov.ua

Важливість надання ФРН танків “Леопард” для ЗСУ демонструє, що Захід більше не боїться Путіна та робить ставку на перемогу України. Таку думку озвучив сьогодні, 25 січня, народний депутат України, голова Постійної делегації України у Парламентській асамблеї НАТО, заступник голови комітету ВР з питань національної безпеки, оборони та розвідки Єгор Чернєв у ефірі телеканалу FREEДОМ.

“Ми трошки навіть недооцінили той сигнал, який було надіслано “Рамштайном” останнім, а це перехід від стратегії допомоги для виживання чи оборони України до стратегії повного розгрому Російської Федерації. І цей перехід, це рішення ухвалено загалом нашими союзниками. І тому вони готові віддавати нам усю номенклатуру, те озброєння, яке нам необхідне, щоб іти у наступ”, — заявив Чернєв.

Він наголосив, що рішення Німеччини було стримувальним фактором.

“Зараз танкові коаліції почнуть передавати нам також “Леопарди”. І це означає, що ми посилюватимемо свої нові бригади, нові корпуси загалом для того, щоб іти в наступ, не тільки в оборонних позиціях перебувати, а й звільняти свої території. Відповідно, західні партнери більше не бояться Росії. Немає жодних червоних ліній, ніхто не боїться провокувати, всі роблять ставку на розгром російської армії чи перемогу України”, — додав гість ефіру.

Він також поінформував, на що Київ чекає від саміту НАТО у Вільнюсі конкретних пропозицій, які наблизять Україну до Альянсу.

Читайте також: Це буде взагалі кардинальна зміна понять, — Ягун про можливе постачання танків Abrams і Leopard 2 Україні

Прямий ефір