Загинув підліток, є поранені: армія РФ атакувала три області України (ФОТО, ВІДЕО)

Наслідки удару РФ по Запоріжжю. Фото: facebook.com/IvanFedorovMelitopol

В ніч на сьогодні, 22 січня, російські війська завдали удару по Одеській, Запорізькій та Дніпропетровській областях. Внаслідок атаки загинув підліток, також є поранені серед мирних жителів, інформує FREEДOM.

Через нічний російський удар по Одеській області загинув підліток. Безпілотник влучив між 18 і 19 поверхами багатоквартирного будинку, без подальшої детонації. Пошкоджено фасад і скління, а також припарковані поруч автомобілі. З будинку евакуйовано 58 осіб, серед них — вісім дітей. На місці працюють усі профільні служби, триває ліквідація наслідків російської атаки, повідомив голова обласної військової адміністрації Олег Кіпер.

Запоріжжя російські війська також атакували ударними безпілотниками. Удари припали на приватний сектор. Як повідомив голова Запорізької обласної військової адміністрації Іван Федоров, від руйнувань постраждали понад три десятки приватних будинків і приміщення торгового центру. Одного чоловіка було поранено. Внаслідок удару зруйновано дахи, вибито вікна та пошкоджено фасади.

Наслідки удару РФ по Запоріжжю. Фото: facebook.com/IvanFedorovMelitopol

Через нічну атаку російських безпілотників на Дніпропетровську область постраждали дві жінки, повідомили в ДСНС України. Одна з них госпіталізована. У Павлограді безпілотники пошкодили вісім приватних будинків і чотири автомобілі. Виникли пожежі та руйнування. Нікопольський район противник атакував FPV-дронами. Пошкоджено офісну будівлю та газопровід.

Наслідки удару РФ по Дніпропетровській області. Фото: t.me/dsns_telegram
Наслідки удару РФ по Дніпропетровській області. Фото: t.me/dsns_telegram

Читайте також: РФ готує нові удари, в тому числі по об’єктах атомних електростанцій, — представник України в ОБСЄ

Нагадаємо, у ніч на сьогодні, 22 січня, російські окупанти атакували Україну 94 ударними БпЛА типу “Шахед”, “Гербера” та безпілотниками інших типів.

Прямий ефір