З якою метою Путін збільшує штат російської армії — думка Подоляка

Михайло Подоляк. Фото: uatv.ua

Те, що Путін наказав збільшити штатну чисельність армії Росії, означає для демократичного світу тільки одне: РФ буде вбивати масово на всіх територіях, де тільки зможе. Вона вже перестала приховувати свою мілітарну сутність. Про це сказав радник глави Офісу президента України (ОПУ) Михайло Подоляк в ефірі телеканалу FREEДОМ.

“Росія буде вбивати: масово, на всіх територіях, де тільки може. РФ перестала маскувати свою внутрішню сутність. Це держава мілітарного типу, з максимальною ненавистю до всього конкурентного. І, відповідно, вона буде приходити на території знищувати їх”, — сказав Подоляк. 

Він наголосив, що РФ — країна, яка не може розвивати власні території і знищує чужі. 

“Це сарана. Прошу вибачення за це порівняння, але воно абсолютно чітке і зрозуміле для всіх. Це люди, які не вміють нічого робити, упорядковувати власну територію, вони живуть завжди в злиднях. І для того, щоб компенсувати свою ненависть, приходять на чужі території, які є доглянутими, і розоряють їх. І, відповідно, Путін просто позначив ще більше бажання, ще більший апетит іти кудись і розоряти”, — зазначив гість ефіру.

Це сигнал країнам-партнерам України, що Путін точно не повертатиметься до довоєнного стану, а проводитиме свої експансіоністські походи в різних напрямках, не тільки в Україні, вважає радник глави ОПУ. 

“Вони ж відкрито говорять на всіх майданчиках, мовляв, дивіться, ми хочемо захопити південь України, хочемо забрати Одесу. Для чого? У нас далі за планом Молдова, а там Придністров’я. Ми хочемо зайти, забрати Молдову через переворот внутрішній, що вони намагалися, до речі, зробити на місцевих виборах або через пряму військову інтервенцію. Ми хочемо зайти в країни Балтії, бо вважаємо, що це наші історичні території. Вони будуть це продовжувати робити”, — сказав гість ефіру. 

Розширення штату армії — це демонстративне, чітке позначення майбутньої стратегії Росії, доповнив він.

“РФ — країна, яка буде існувати рівно стільки в такому вигляді, як зараз, поки її не зупинять. А буде вона існувати тільки з однією метою — приходити, вбивати, мародерствувати, викрадати. Усім потрібно це усвідомити”, — резюмував Подоляк.

Читайте також: Не можна вести діалог з убивцею — Росія хоче, щоб перед нею стали на коліна, — Подоляк

Як повідомлялося раніше, Путін підписав указ щодо збільшення штатної чисельності російських збройних сил на 170 тис. осіб. Це друге збільшення від початку повномасштабної війни РФ проти України. 

Прямий ефір