Є новий оборонний пакет для нашої держави від Сполучених Штатів, — Зеленський у зверненні наприкінці 635-ої доби війни

Володимир Зеленський. Фото: president.gov.ua

Україну відвідав міністр оборони Сполучених Штатів Ллойд Остін та верховний головнокомандувач Об’єднаних збройних сил НАТО у Європі Крістофер Каволі. США нададуть новий оборонний пакет. Про це сьогодні, 20 листопада, у вечірньому зверненні наприкінці 635-ї доби повномасштабного вторгнення Росії повідомив президент України Володимир Зеленський, інформує FREEДОМ.

За його словами, з Остіном та Каволі відбулася дуже продуктивна розмова і, що важливо, напередодні нового засідання у форматі “Рамштайн”.

“Звичайно, ми обговорили ситуацію на полі бою та її перспективи, те, як можемо посилити й нашу оборону, і наш рух. Є новий оборонний пакет для нашої держави від Сполучених Штатів. Я вдячний. Зокрема, буде більше артилерії — снарядів, які потрібні саме зараз”, — повідомив Володимир Зеленський.

Також президент провів кілька вагомих нарад.

“Перша — це планування нашої міжнародної комунікації на найближчі тижні. Будуть відповідні події. Також провів наради з керівниками розвідки — й ГУР, і Служби зовнішньої розвідки України. Обидві працюють потужно, вдячний за це”, — розповів деталі глава держави.

Під час наради з головою уряду Денисом Шмигалем розглядалися здебільшого наочні питання та відносини з деякими партнерами.

“Зокрема, премʼєр-міністр доповів про перемовини з представниками Болгарії та Румунії. Цей напрямок транскордонної взаємодії зараз очевидно зростає. Я дякую партнерам. Це й робота морського коридору, і дунайського експортного кластера, і загалом товарообіг між нашими країнами. Лише з Румунією ми бачимо потенціал зростання до 4 млн тонн товарообігу до кінця цього року. Це дуже потужно й дуже підтримує не лише нашу державу, не лише робочі місця в Україні, а й у країнах-партнерах. Увесь регіон зростає, коли сусіди співпрацюють”, — зазначив Зеленський.

Наприкінці він подякував усім, хто допомагає Україні, а також кожному українському солдату, кожному нашому сержанту, кожному офіцеру Сил оборони й безпеки України, усім, хто захищає державу та справді дбає про людське життя.

Читайте також: Німеччина є другою в рейтингу країн, які підтримують Україну, — німецький політолог

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський провів зустріч із міністром оборони Сполучених Штатів Америки Ллойдом Остіном, який прибув із візитом до Києва. 

Прямий ефір