Якщо ЄС і НАТО продемонструють упевненість і силу, Росія припинить вести агресивну політику, — Лакійчук

Павло Лакійчук. Скріншот: uatv.ua

Важелів тиску на Росію в площині міжнародного права не існує. Росія розуміє тільки силовий тиск. Якщо Європейський Союз і НАТО продемонструють свою впевненість і силу, у РФ не залишиться іншого шляху, окрім як припинити свою агресивну, провокативну політику у світі. Таку думку сьогодні, 22 травня, в ефірі телеканалу FREEДОМ висловив керівник військових програм Центру глобалістики “Стратегія XXI” Павло Лакійчук.

“Я не думаю, що дипломатичні переговори з Росією можуть принести результат. Росія відчуває тільки силу. Якщо ми українці та наші партнери європейці продемонструють росіянам свою впевненість і силу, якщо ЄС і НАТО справді прокинуться, то цей російський обдертий ведмідь утече у свій барліг”, — заявив він.

Злочини та провокації РФ на морі можуть бути справедливо досліджені Міжнародною морською організацією (ІМО), але тільки після очищення від російської агентури, зазначив експерт.

“Що стосується морської сфери, ситуації на Чорному морі, то українська сторона робить дуже серйозні дії через Міжнародну морську організацію, в якій до 2022 року Росія мала домінантні позиції коштом впровадження туди своєї агентури. ІМО позбавляється від російського шлаку і є надії на те, що Росії з рук не зійдуть дії й на Балтійському морі, і на Чорному морі, і на Далекому Сході”, — пояснив він.

Читайте також: Росія домагається дестабілізації обстановки в Балтійському регіоні, — Лакійчук

Прямий ефір