Якщо не зупинити Путіна зараз, він розширюватиме агресію, — Зеленський

Володимир Зеленський. Фото: president.gov.ua

Усі в Європі мають бути готові захищати свій суверенітет, національну гідність і спосіб життя своїх народів. Про це заявив президент України Володимир Зеленський під час пресконференції з прем’єр-міністром Албанії Еді Рамою з представниками ЗМІ за результатами саміту “Україна — Південно-Східна Європа” в Тирані сьогодні, 28 лютого, інформує FREEДОМ.

“Російська війна проти нашої держави є спробою знищити не лише нашу незалежність, але й загалом міжнародний порядок, у якому кожна нація має право жити вільно й заслуговує на повагу. Путін не поважає нікого й не хоче нікому дозволяти жити вільно. І саме в цьому сенс його війни. І саме тому, якщо його не зупинити зараз, він розширюватиме агресію”, — сказав він.

За словами глави Української держави, кожен в Європі зараз перебуває під загрозою.

“У такої Росії значний інструментарій дестабілізації — від прямої агресії до гібридних ударів через спеціальні політичні операції, щоб провокувати розколи в інших суспільствах через дезінформацію, через економічний тиск, через поширення корупції, використання енергоресурсів як політичної зброї”, — зазначив Зеленський.

Читайте також: Україна підтримуватиме всі ініціативи, які посилюватимуть її спроможність боротися з агресором, — Зеленський

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський сьогодні, 28 лютого, взяв участь у відкритті саміту “Україна — Південно-Східна Європа”. Це вже друга зустріч у такому форматі — раніше подібний захід відбувся в Афінах, тепер — у Тирані. Зеленський зазначив, що кожен розуміє: нині час, коли визначається шлях Європи щонайменше на кілька поколінь.

Прямий ефір