Як зміниться російська тактика ракетного терору — аналіз Ігната

Ілюстративне фото: telegraf.com.ua

Початком російських терористичних ракетних атак по інфраструктурі України варто вважати 11 вересня 2022 року. Наразі армія РФ намітила собі нові цілі для ударів ракетами. Про це сьогодні, 21 березня, в ефірі телеканалу FREEДОМ сказав речник Командування Повітряних сил України Юрій Ігнат.

Він нагадав, що саме 11 вересня 2001 року в Сполучених Шатах Америки інші терористи підірвали вежі-близнюки. І саме 11 вересня, але вже 2022 року, російські терористи почали атакувати інфраструктуру України.

“Саме тоді 12 ракет полетіли в Харківську ТЕЦ, дев’ять із 12 було збито ППО, дуже хороший результат показали. З того моменту вони почали дедалі більше нарощувати удари. 13 чи 15 вересня з’явився перший Shahed, і теж їх почали використовувати. Уже потім по два, по чотири, по п’ять, по 10 Shahed почали летіти з півдня по нашій критичній інфраструктурі”, — нагадав Ігнат.

Спікер зазначив, що російські окупанти не досягли бажаного успіху, і хоча інфраструктура постраждала, ППО та енергетики зробили все, щоб Україна була з теплом, світлом і пережила цю зиму.

“Тому противник, вочевидь, буде й надалі пробувати завдавати удари, бо без енергетики й влітку особливо не можна обійтися. Але противник буде шукати й інші цілі. Безумовно, пріоритетність цілей буде така, що будуть вишукувати західне озброєння, яке постачають в Україну. Це для них ціль дуже серйозна, і тому і логістичні маршрути можуть бути, і гідротехнічні споруди, і транспортна інфраструктура — це ті ж мости тощо”, — повідомив Юрій Ігнат.

Він додав, що Росія не приховує свої цілі в Україні та постійно озвучує їх у своїх ток-шоу.

Читайте також: Крилаті ракети “Калібр” знищено в тимчасово окупованому Криму — дані української розвідки

Прямий ефір