Я не знаю, коли це закінчиться, але наступним етапом будуть переговори, — Байден про війну в Ізраїлі

Джо Байден. Фото: ap.org

США веде переговори щодо звільнення американських громадян, які стали заручниками терористів ХАМАС у секторі Газа. Про це сьогодні, 16 листопада, за підсумками зустрічі з Сі Цзіньпіном заявив Джо Байден, повідомляє FREEДОМ.

“Я глибоко задіяний у переговорах. У мене є чудова співпраця з Ізраїлем. Ми думаємо, що загальна кількість заручників становить 50-100 осіб. І я не зупинюся, поки ми не доб’ємося свого”, — сказав Байден.

Він нагадав, що ХАМАС уже заявив публічно, що продовжуватиме нападати на Ізраїль, “продовжуватиме різанину”. Президент США висловив упевненість, що ізраїльська армія не діятиме терористичними методами.

“Ізраїль не зайшов одразу у сектор Гази, не став усе зносити великою кількістю військ, попри явні воєнні злочини з боку ХАМАСу. Ізраїль не застосовував килимові бомбардування, ні. І я сподіваюся, що Ізраїль розуміє свої зобов’язання щодо пересторог, коли вони полюють за своїми цілями”, — зазначив він.

Лідер США висловив сподівання, що цей конфлікт усе-таки можна буде зупинити.

“Але я не знаю, скільки це триватиме, коли це закінчиться. Але я сподіваюся, що наступним етапом будуть переговори між Ізраїлем і арабськими країнами”, — резюмував Байден.

Читайте також: Взаємодія військових, боротьба з наркотрафіком і глобальна безпека — про що домовилися Байден і Сі

Нагадаємо, тема війни в Ізраїлі також порушувалася безпосередньо на переговорах між Джо Байденом і Сі Цзіньпіном.

Прямий ефір