Втрати росіян все ще більші за українські, попри наш наступ, — Буданов

Кирило Буданов. Фото: rbc.ua

З переходом Сил оборони до наступальних операцій українські втрати зросли, але вони все одно нижчі, ніж у противника. Про це сказав керівник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов в інтерв’ю The War Zone, передає FREEДОМ.

“Цілком логічно, що з переходом до наступальних операцій усі наші втрати — і вбитими, і пораненими — зросли, якщо порівнювати з попередніми періодами. Але є ще така цікава особливість: попри те, що ми ведемо наступальні дії, наші втрати все одно нижчі, ніж у противника, який веде оборону”, — зазначив він.

Водночас Буданов наголосив, що Україні “доведеться щось міняти”. Знадобляться додаткові системи та можливості озброєнь, щоб змінити баланс, оскільки людських ресурсів у РФ набагато більше.

“Ми не можемо продовжувати воювати лише солдат на солдата. Це не дасть бажаних результатів”, — вважає голова ГУР МО.

На думку Кирила Буданова, Україні необхідно “розв’язати проблему збільшення загальної кількості артилерійських стволів на полі бою”, також потрібні системи зброї більшої дальності, щоб вражати командні пункти та логістику росіян.

Читайте також: Кожен п’ятий не прожив і двох місяців після отримання повістки – російська мобілізація у цифрах та фактах (ВІДЕО)

Нагадаємо, втрати російської армії, за даними Генштабу ЗСУ, перевищили 275 тис. осіб. Лише протягом суботи, 23 вересня, було знищено 390 російських окупантів.

Прямий ефір