Всі кроки та рішення Путіна свідчать лише про його слабкість і страх, — Мурзагулов

Володимир Путін. Фото: gettyimages.com

Всі дії та рішення президента Росії Володимира Путіна, незалежно від того, чи йдеться про вбивство опозиційних політиків, чи напад на Україну, свідчать лише про його слабкість і страх. Про це сьогодні, 18 лютого, в ефірі телеканалу FREEДОМ заявив політтехнолог, ексголова Громадської палати Башкортостану Ростислав Мурзагулов.

“Дійсно, Путін боягуз, і всі жорстокі, злі речі, які він робить, він робить зі страху. Це як перелякане щуреня, він сам про цю історію розповідав, що, коли щуреня заганяють у кут, воно може поранити серйозного звіра. Це Путін і намагається зробити. Це означає, що звір — російська свобода слова, російське вільне суспільство, яке є і нікуди не поділося”, — сказав він.

Як він зазначив, російський диктатор боїться насамперед суспільства всередині країни, оскільки від міжнародної спільноти він успішно ізольований.

“Ізольований тим, що, на жаль, колись Андрій Дмитрович Сахаров створив атомну бомбу, і, відповідно, ніколи, напевно, за наявності атомної бомби Захід не введе свої війська і не стане бомбити Росію, як колись Югославію. У цьому сенсі він почувається спокійно”, — наголосив політтехнолог. 

Одночасно з цим Путін усвідомлює, що його популярність усередині країни впала, а повага зникла, каже Мурзагулов.

“Уся його влада тримається на бандитах, яких він тримає біля себе під виглядом Росгвардії, чеченських батальйонів… Тому він смикається, і навіть напад на Україну, адже він чому трапився? Не тому, що він такий сміливий, а від того, що він такий слабкий і боягузливий. Тому що він бачив, що народ України чітко зробив ставку не на Путіна, не на Росію, а на вільну Європу. Він прекрасно розумів, що народ Росії зробить ту саму ставку в момент, коли Україна перейде ближче до Європи і почне активніше розвиватися, як це сталося з усіма країнами Східної Європи, які приєдналися до Європи”, — підсумував Ростислав Мурзагулов.

Читайте також: У РФ силовики затримують громадян, які приходять до стихійних меморіалів вшанувати пам’ять Олексія Навального (ВІДЕО)

Нагадаємо, 16 лютого у виправній колонії помер російський опозиційний політик Олексій Навальний. Про це повідомили пресслужба управління Федеральної служби виконання покарань Росії по Ямало-Ненецькому автономному округу (ФСВП ЯНАО), а також низка російських ЗМІ.

Прямий ефір